O szkole | Friday English

O szkole

W naszej pracy wykorzystujemy metodę komunikatywną, której celem jest rozwijanie umiejętności językowych na potrzeby efektywnego porozumiewania się. Nasze zajęcia opierają się zatem na nauce języka wykorzystywanego w życiu codziennym, niezbędnych słów, zwrotów oraz struktur językowych umożliwiających skuteczną komunikację. Bliski jest nam nurt ‘brain-friendly teaching’ – strategie nauczania przyjaznego mózgowi. W ocenianiu wolimy ścieżkę kształtującą, chcemy wspierać Cię i motywować w twoim procesie nauki a nie tylko stawiać oceny.

Regularnie bierzemy udział w konferencjach, kongresach i szkoleniach. Lubimy być na bieżąco z aktualnymi trendami w English Language Teaching. Uwielbiamy się rozwijać.

W 2019 roku otrzymaliśmy status szkoły partnerskiej PASEStowarzyszenia na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych

Nasi lektorzy to profesjonaliści i eksperci do zadań specjalnych 😉 Poza wysokim poziomem języka posiadają niezbędne wykształcenie oraz szkolenia pozwalające im prowadzić zajęcia językowe.

Friday English  to efektywność oraz komfort zajęć w przyjaznej, kameralnej atmosferze. Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Otwieramy na język i przełamujemy blokady. Działamy tak, abyś w pełni mógł rozwijać swój potencjał językowy.

Dołącz do nas! Zadbamy o twój angielski!

Zajęcia prowadzimy w Łomiankach, ul. Warszawska 93, I piętro

Posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277

Zobacz również

Poznaj naszych lektorów
Zobacz
Zobacz galerię
Zobacz
Strefa słuchacza Kontakt