Newsletter

Jeśli chcesz abyśmy informowali Cię o naszych nowościach, a także ciekawostkach dotyczących nauki języka zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter. W podziękowaniu za Twoje zgłoszenie dostaniesz od nas PRZEWODNIK JĘZYKOWO PEWNY SIEBIE – KROK PO KROKU, czyli jak zadbać o edukację językową Twojego dziecka.
Znajomość języków to kluczowa kompetencja przyszłości. Dla Twojego dziecka to nie tylko swoboda komunikacji i wolność podróżowania. To także zawsze aktualny dostęp do wiedzy i informacji, szansa na edukację na wysokim poziomie oraz lepsze perspektywy na rynku pracy. Dowiedz się, jak zadbać o edukację językową Twojego dziecka i najlepiej wykorzystać jego naturalny potencjał.
Zapisz się na nasz newsletter, a w podziękowaniu otrzymasz przewodnik Językowo Pewny Siebie – krok po kroku, czyli jak zadbać o edukację językową Twojego dziecka.

Stworzyliśmy go dla rodziców takich jak Ty.

Dowiesz się z niego m.in.:

  • od czego zacząć przygodę z językiem,
  • jaka metoda nauki jest najlepsza,
  • co możesz zrobić, żeby proces nauki przebiegał szybciej,
  • czym się kierować przy wyborze szkoły językowej i jakie zajęcia wybrać.

JUŻ TRWAJĄ ZAPISY! ZAREZERWUJ MIEJSCE!

Szanowni Państwo,

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Friday English Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Szkolna 4, 05-092 Łomianki, NIP: 1182152229, REGON: 368108703, KRS: 0000690028. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże ich niepodanie może uniemożliwić osiągnięcie celu. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania oraz o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie.  Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym realizacji przysługujących praw znajdują się w Polityce prywatności.