Opinie | Friday English

Opinie

ikonka love FridayWedług naszych ankiet przeprowadzonych w czerwcu tego roku  100% naszych uczniów poleciłoby nas swoim znajomym! Dziękujemy za pozytywne opinie i zaufanie!

ZOBACZ JAK WIDZĄ NAS INNI!

.

Szukając dla siebie szkoły angielskiego, trafiłam do Friday English i od razu wybrałam właśnie to miejsce. Uczestniczyłam w zajęciach w 3-osobowej grupie, potem indywidualnych, aktualnie - w konwersacjach i każdą z tych opcji szczerze polecam. Lektorzy są życzliwi, bardzo kompetentni i zawsze przygotowani do zajęć. Co ważne - lekcje są bardzo różnorodne i dopasowane do ucznia zarówno pod względem poziomu, jak i zainteresowań. Dzięki nauce we Friday English nie tylko coraz lepiej znam język, ale też dzięki rozmowom i osłuchaniu, swobodnie z niego korzystam. Doskonała lokalizacja i przyjemne wnętrza są tylko wisienką na torcie. Moja 8-letnia córka już czwarty rok realizuje tu program Teddy Eddie i jestem pod dużym wrażeniem tego, jak z roku na rok jej angielski jest coraz lepszy, a pod ogromnym - że zaszczepiono w niej radość nauki języka obcego, bo to właśnie w przypadku dzieci uważam za najważniejsze. Reasumując, polecam Friday English każdemu i w każdym wieku. You’ll be satisfied!
Dorota Lipińska
Moja córka uczęszcza do Friday English już piąty rok. Rozpoczęła kurs w wieku czterech lat. Sam ten fakt jest już najlepsza rekomendacja dla szkoły. Zna ogromną ilość słówek, uwielbia chodzić na zajęcia, a w szkole podstawowej radzi sobie znakomicie. Z czystym sumieniem polecam Friday English!
Beata Kordek
Jako trenerka i mentorka metodyków i właścicieli szkół językowych miałam niezwykłą przyjemność szkolić i uczestniczyć w wielu rozwojowych projektach pani Moniki Piątek, właścicielki szkoły Friday English. Projekty dotyczyły szerokiego wachlarza umiejętności: od merytoryki prowadzenia lekcji i metodyki nauczania po umiejętności menedżerskie związane ze specyfiką prowadzenia biznesu jakim jest szkoła językowa. Niesamowite jest przyglądanie się nieustannemu rozwojowi i inwestowaniu w umiejętności swoje i zespołu pracującego w szkole. Potrzeba ciągłego rozwoju, ulepszania, innowacji robi na mnie ogromne wrażenie. Gratuluję klientom szkoły dokonania znakomitego wyboru - wśród wielu placówek zajmujących się szkoleniem języków obcych, ta jest z pewnością miejscem wyróżniającym się.
Luiza Wójtowicz Waga - EDUNATION
Szkołę wyróżnia wysokiej klasy program do nauczania dzieci, sprawdzony na terenie całego kraju - zapewnia on rodzicom: profesjonalizm i efekty. Właścicielka szkoły - niezwykle dba o jej rozwój, współpracę z nauczycielami i atmosferę. Polecam.
Joanna Femiak - PTI Personnel Training Institute

Zobacz również

Sprawdź atrakcyjne ceny
Zobacz
Zobacz nasze kursy
Zobacz
Strefa słuchacza Kontakt